top of page
DSC_6139.jpg

Projektai

Glaudžiai bendradarbiaujame su „VILNIAUS UNIVERSITETO BOTANIKOS SODU“. Kas kart konsultuojamės, giliname žinias su Lietuvos botanikais, įvairiais augintojais ir savo srįčių profesionalais. Kurdami ar prisidėdami prie projekto užsibrėžiame sau tikslus - išskirtinumas ir unikalumas, mums nėra kopijuojamų standartų.

 

Stengiamės priimti kuo praktiškesnius sprendimus, patikrintus ir išbandytus mūsų pačių. Daug keliaujame po platųjį pasaulį, stengiamės atrasti ir pasisemti idėjų bei įkvėpimo. Aktyviai lankomės parodose, tarptautinėse mugėse. Visą patirtį siekiame perduoti savo klientų projektuose.

 

Esame sukūrę tvarius santykius su didžiausiais Europos augalų augintojais. Kartu su partneriais esame įvykdę projektus: PRANCŪZIJOJE, AUSTRIJOJE, ŠVEICARIJOJE. Savo projektuose naudojame mūsų kolekcijos vazonus, taip pat bendradarbiaujame kartu su architektais kuriant integruotus baldus, bei kitus dizaino elementus su augmenija. .

 

Dirbtinių augalų dekoracijose turime aukščiausios kokybės vienetinius produktus, atrinktus mūsų pačių. Tuo pačiu užtikrindami nenutrūkstamą tiekimo grandinę projektui.

JUNGLE FLORA

PAUPIO TURGUS

JUNGLE FLORA

KILO HEALTH

JUNGLE FLORA

PAUPIO VERSLO CENTRAS 

JUNGLE FLORA

CENTRO REZIDENCIJA | HANNER

JUNGLE FLORA

Heidi Grožio studija - stabilizuotų augalų dekoracijos

JUNGLE FLORA