top of page

Interjero ir eksterjero augalų projektų įgyvendinimas

augalu prieziura.jpg

JUNGLE
FLORA

Glaudžiai bendradarbiaujame su „VILNIAUS UNIVERSITETO BOTANIKOS SODU“. Kas kart konsultuojamės, giliname žinias su Lietuvos botanikais, įvairiais augintojais ir savo sryčių profesionalais. Kurdami ar prisidėdami prie projekto užsibrėžiame sau tikslus - išskirtinumas ir unikalumas, mums nėra kopijuojamų standartų.

 

Stengiamės priimti kuo praktiškesnius sprendimus, patikrintus ir išbandytus mūsų pačių. Daug keliaujame po platųjį pasaulį, stengiamės atrastii r pasisemti idėjų bei įkvėpimo. Aktyviai lankomės parodose, tarptautinėse mugėse. Visą patirtį siekiame perduoti savo klientams.

 

Esame sukūrę tvarius santykius su didžiausiais Europos augalų augintojais. Kartu su partneriais esame įvykdę projektus: PRANCŪZIJOJE, AUSTRIJOJE, ŠVEICARIJOJE. Bendradarbiaujame su vienu didžiausiu ir kokybiškiausią produkciją gaminančiu Vazonų gamintojų „NIKOLI“ , Italija.

 

Dirbtinių augalų dekoracijose turime aukščiausios kokybės vienetinius produktus, atrinktus mūsų pačių. Tuo pačiu užtikrindami nenutrūkstamą tiekimo grandinę projektui.

JUNGLE FLORA

PAUPIO TURGUS

JUNGLE FLORA

KILO HEALTH

JUNGLE FLORA

PAUPIO VERSLO CENTRAS 

JUNGLE FLORA

CENTRO REZIDENCIJA | HANNER