top of page

Interjero ir eksterjero augalų projektų įgyvendinimas

DSC_1290.jpg

JUNGLE
FLORA

Prekyba augalais

JUNGLE FLORA

Prekyba vidaus ir lauko augalais

JUNGLE FLORA lauko augalų kolekcija – tai brandūs, jau pilnai susiformavę medžiai, krūmai ir dekoratyviniai augalai, kuriuos pasodinus savo aplinkoje iš karto galima džiaugtis visą savo grožį atskleidžiančia augmenija. JUNGLE FLORA lauko augalų kolekcijoje puikuojasi tiek klasikiniai lapuočiai bei įvairiarūšiai spygliuočiai medžiai, krūmai ir žoliniai, varpiniai augalai, tiek egzotiškesnės, iš kitų Europos šalių atvykusios šios augmenijos versijos.

 

Nuolatinis bendradarbiavimas su geriausiais Lietuvos ir kitų šalių medelynais leidžia mums būti lankstiems ir operatyviai įgyvendinti individualius klientų užsakymus. Savo klientams galime pasiūlyti bet kokio tipo subrendusį lauko augalą, pasirūpinti jo sodinimo procesais ir pagal poreikį teikti profesionalias, reguliarias augalo priežiūros paslaugas.

 

Tiesiogiai komunikuojame su visais augalų augintojais, todėl įgyvendinant klientų užsakymus patys vykstame į medelynus, įvertiname augalo būklę ir išrenkame geriausią variantą. Esame šios srities profesionalai, todėl savo klientams visada suteikiame visą paslaugų kompleksą, nuo atsakingos augmenijos atrankos ir jos pasodinimo iki visapusiškų augalo priežiūros paslaugų.

JUNGLE FLORA komanda entuziastingai ir sėkmingai įgyvendina įvairaus pobūdžio bei apimties projektus susijusius su augmenija. Per visus veiklos metus mes ne tik sukaupėm solidžią patirtį, bet ir sukūrėm glaudžius ryšius su įvairių Europos šalių medelynais, egzotiškų ir klasikinių augalų augintojais. Šios priežastys paskatino imtis dar vienos veiklos ir sukurti JUNGLE FLORA lauko augalų kolekciją.  

Lauko Augalų vertybės

 

 

  1. Brandi, pilnai susiformavusi augmenija

  2. Augalų užsakymas pagal kliento poreikį

  3. Lietuvos klimatui idealiai pritaikyta augmenija

  4. Plati lauko augalų pasirinkimo amplitudė

  5. Profesionalų atliekami augalų sodinimo darbai

 

 

​6. Reguliari pasodintų augalų priežiūra

7. Sezoninės kenkėjų kontrolės paslaugos

8. Plačios egzotiškos augmenijos pasirinkimo gairės

9. Atsakinga kiekvieno lauko augalo atranka

10. Neribotos konsultacijos augalų priežiūros klausimais

Lauko Augalai

vidaus Augalai

JUNGLE FLORO LOGO.png

JUNGLE FLORA

KONTAKTAI

Vadovas: + 370 60020608, 

Projektų vadovė:  +370 67332005

Elektroninis paštas: info@jungleflora.lt

 

Adresas:  Pirklių g. 5 , Vilnius

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page